Dabas eliksīri

Dabas eliksīri

I'M UNITY ir dabas spēks ikvienā no mums. Dabiskie eliksīri, kas izgatavoti tieši tev, jo veselība ir tava visdārgākā dāvana uzlabot veselību

Kāpēc I'm Unity

I’M UNITY dabas eliksīri ir ražoti izmantojot dabiskas un kvalitatīvas tikai Latvijā iegūtas, audzētas un ražotas izejvielas. Dabas eliksīru pamatā ir ogas (mellenes, upenes, melnais plūškoks), kas ar savām dabas dotajām izcilajām īpašībām nodrošina antioksidējošu iedarbību un sniedz labvēlīgu ietekmi uz cilvēka orgāniem un to sistēmām, kā arī uz visu organismu kopumā. Tie tonizē, nomierina un sniedz Jums labsajūtu un veselumu katrā tās šūniņā.

Ar melnā plūškoka ogām Ar mellenēm Ar upenēm
Pieteikt ekskursiju

Ekskursija un degustācija

I’M UNITY: piedāvā korporatīvās dāvanas, kā arī ekskursijas ražotnē un vienā no Jelgavas svarīgākajiem vēsturiskajiem simboliem – Sv. Trīsvienības baznīcas tornī. Ekskursijas laikā varēsi uzzināt daudz jauna un ieraudzīt ar savām acīm, kā pirms daudziem gadsimtiem ordeņu mūki gatavoja veselības dziras un eliksīrus. Saņemsiet veselībai noderīgus produktus, pozitīvas emocijas un individuālu pieeju par izdevīgu cenu jau šodien!

Pieteikt ekskursiju

Top preces

Partneri