I'm Unity vērtība

SIA „I’M UNITY” ir Latvijas uzņēmums, kas dibināts ar mērķi izstrādāt, ražot un realizēt dabas eliksīrus (uztura bagātinātājus), kuru pamatā ir tikai Latvijā audzētas ogas un augi. I’M UNITY dabas eliksīri ir radīti atlasot izejvielas, kurām piemīt unikālas īpašības un vērtība, un kas savā starpā rada harmonisku savienojumu. Lai tie maksimāli palīdzētu uzlabot Jūsu labsajūtu, stiprinātu Jūsu veselumu un imūnsistēmu, nomierinātu un tonizētu, kā arī labvēlīgi ietekmētu Jūs kopumā.

I'm Unity dabas eliksīri-
baudiet un esiet veseli!

Par produkciju

IMUNITY Honey

Upeņu tinktūras sastāvā ir upeņu ogas, kas satur karotinoīdus, C (50-280 mg/100g), P, B2, K vitamīnus, kāliju, kalciju, magniju, fosforu, dzelzi, mangānu, alumīniju, varu, aktīvās vielas ar imunomodulējošu, antimikrobu, un augstvērtīgu etilspirtu, kurš tiek izmantots, lai maksimāli iegūtu un izmantotu katrā ogas sastāvdaļā esošos komponentus. Imūnsistēmas, nervu sistēmas stiprināšanas un organisma aizsargspējas paaugstinošā, asinsradi veicinošā un vielmaiņas uzlabošanas, pretiekaisuma, sviedrējošā, urīndzenošā un gremošanas trakta normalizējoša, kā arī migrēnas sāpju mazinošā, pretiekaisuma darbība un vitamīnu avots. Produkts satur C vitamīnu un medu, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību.
Garšas un aromāta uzlabošanai, produkts izturēts augstvērtīgās ozolkoka mucās.

Iegādāties

IMMUNITY x2 Honey

Melnā plūškoka tinktūras sastāvā ir gatavas melnā plūškoka ogas, kas satur antocianīnus, askorbīnskābi (10–49 mg%), karotīnu, rutīnu, sambucīnu, krizantīnu, tanīnu (0,29–0,34%), karbonskābes un aminoskābes (tirozīnu), cukurus, ēterisko eļļu un augstvērtīgu etilspirtu, kurš tiek izmantots, lai iegūtu un izmantotu katrā ogas sastāvdaļā esošos komponentus, kas nepieciešams mūsu organismam.
Papildus tam, produkts satur arī Latvijā iegūtu medu un C vitamīnu, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību.
Imūnsistēmas paaugstinošs, pret saaukstēšanās, gripas, bronhītu un plaušu karsoņa gadījumos, holesterīna līmeni un ķermeņa svara samazinošs, redzes un sirds darbības uzlabojošs, novērš zarnu spazmas, nefrītu, nierakmeņu rašanos, šķīdina esošos nierakmeņus, asinsriti veicinošs, kā arī ieteicams aterosklerozes gadījumos.
Tas tonizē, nomierina un sniedz Jums labsajūtu un veselumu katrā tās šūniņā.

Iegādāties

IMMUNCELLS Honey

Melleņu tinktūras sastāvā ir melleņu ogas, kas satur C, B1, B2, PP vitamīnus, miecvielas, antocianīnus, kas darbojas kā antioksidanti un pasargā šūnas no brīvajiem radikāļiem, un vienu no visretāk sastopamajām organiskajām skābēm – dzintarskābi, kā arī A vitamīnu – karotīnu un minerālvielas cinku, kāliju, kalciju, mangānu, magniju, fosforu, dzelzi, kobaltu, niķeli un pektīnus, kas neitralizē toksīnus, un augstvērtīgu etilpirtu, kurš tiek izmantots, lai iegūtu katrā ogas sastāvdaļā esošos komponentus, kas tik ļoti nepieciešams cilvēka organismam.
Asinsvadu, saistaudu un vēnu, kapilāru sieniņu nostiprinoša, redzes funkciju uzlabojoša un acs tīklenes nerva iekaisuma mazinoša, cukura līmeni pazeminoša, savelkoša, pretiekaisuma, gremošanu veicinoša un vielmaiņu, nervu un muskuļu sistēmas darbības sekmējoša iedarbība un vitamīnu avots.

Iegādāties