I’M Unity veikala noteikumi

VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

1. Veicot preces pasūtīšanu, Jūs tādējādi apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītiet preču piegādes nosacījumiem.

2. Uzsākot preces pasūtīšanu, Jūs piekrītat, ka interneta vietnē https://www.imunity.lv ievadītie dati var tikt izmantoti saskaņā ar iepriekš norādītajiem noteikumiem Privātuma politikas sadaļā.

Preču apraksti un cenas:

3. Interneta veikalā https://www.imunity.lv redzamie preču attēli var atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu radušās vai saistītās neskaidrības, kā arī izvairītos no pārpratumiem, lūdzam Jūs sazināties ar https://www.imunity.lv pa e-pastu: imunity@inbox.lv, vai pa tālr. +371 29883444.

4. Cenā nav ietverta maksa par piegādi.

5. Cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma. Izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža interneta veikalā https://www.imunity.lv, un tās attiecas uz pasūtījumiem, kas veikti pēc izmaiņu publicēšanas.

Apmaksas kārtība iegādājoties preci:

6. Apmaksu var veikt:

6.1. ar norēķinu karti vai caur internetbanku tiešsaistē (online). Maksājumi tiešsaistē tiek veikti, izmantojot mūsu partneru sistēmu „Paysera” (sīkāka informācija: www.paysera.lv)

6.2. ar pārskaitījumu bankā, saskaņā ar I`M UNITY izrakstīto rēķinu, kas tiek nosūtīts uz Jūsu e-pastu.

7. Prece tiek izsūtīta 3-5 darba dienu laikā no brīža, kad ir saņemta apmaksa par preci I`M UNITY kontā.

Interneta vietnē https://www.imunity.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana:

Preču atteikuma un atgriešanas tiesības/noteikumi

Informāciju par atteikuma tiesībām, kā arī Distances līguma noteikumus iespējams lasīt Ministru kabineta noteikumos nr. 255. Kā arī informāciju par preces atgriešanu var aplūkot Saeimas pieņemtajā Patērētāju tiesību aizsardzības likumā.

Preču piegādes nosacījumi/noteikumi

Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat Preču piegādes nosacījumiem. (Preču piegādes pakalpojuma sniedzēja nosacījumus iespējams aplūkot šeit.)

Privātuma politika

Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes https://www.imunity.lv Privātuma politikai.